SPORTUP HAKKINDA

Sportup Nedir ?

Spor ve teknoloji alanındaki projelerde yer almayı veya bu alanı daha aktif kullanmayı amaçlayan girişimcileri, yatırımcıları, spor ve iş dünyasından yöneticileri, sporcuları ve diğer paydaşları bir araya getiren Türkiye’nin ilk spor odaklı start-up etkinliğidir.

Neden Sportup ?

Türkiye startup ekosistemine, spor odaklı farklı bir bakış açısı getirerek, spor sektöründen kişileri de dahil ederek yeni fikirlere ve iş birliklerine zemin hazırlamayı amaçlayan Sportup ile sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni ticari iş birlikleri için ilham verici fikirler edinebilir, değerli iş önerilerinizi paylaşabilir, yeni fırsatlar bulabilir ve model alacağınız kurucular yada iş modelleriyle karşılaşabilirsiniz.

Ne Zaman Ve Nerede ?

23 Mayıs 2018, Çarşamba – Nişantaşı Üniversitesi, 1453 Neotech Kampüsü

Sportup kimler tarafından düzenleniyor ?

Sportup, spor sektöründe uzmanlaşmış bir iletişim ve etkinlik ajansı Sncrsports, Türkiye’de teknoloji alanında yeni bir çağ açan Nişantaşı Üniversitesi ve Türkiye’deki startup, yatırımcı ve mentörleri bir araya getiren bir girişim olan Stage-co iş birliği ile düzenlenmektedir.

SNCRSPORTS     /     NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ     /     STAGE-CO

Sportup Konuşmacıları Kimler ?

Spor, teknoloji ve startup dünyasının kesiştiği her alandan üst düzey yerli ve yabancı konuşmacılar Sportup’ta deneyimlerini ve geleceğe dair ön görülerini paylaşacaktır.

Katılım Koşulları

Katılım Koşulları Nelerdir

1. Sportup Konferansı, belirtildiği üzere “Spor, Girişimcilik ve Teknoloji” ekosistemine dahil bir konferanstır ve katılımcılar / konuşmacılar bu mevcut ekosistem dahilinde belirlenmektedir.

2. Sportup organizasyon sahipleri, belirtilen katılımcı / konuşmacı isimlerinde ve konuşma sıralarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

3. Sportup organizasyon sahipleri, belirtilen oturumların sıralarında, oturum sürelerinde ve formatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

4. Sportup Konferansı, 23 Mayıs 2018 tarihinde, Nişantaşı Üniversitesi – NeoTech Kampusunda yapılacaktır. Organizasyon sahipleri belirtilen tarih ve mekan üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

5. Sportup Konferansı boyunca kayıt altına alınacak her türlü fotoğraf ve görsellerin tüm kullanım hakları organizasyon sahiplerine aittir.

6. Sportup Konferansına katılacak dinleyicilerin, giriş biletlerini ve eğer öğrenci bileti temin edilmiş ise  öğrenci belgelerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde giriş işlemleri yapılamayacaktır.

7. Sportup Konferansına katılım için temin edilen biletler tek kişiliktir ve iade edilemez. Elzem ve hayati durumlarda iade talebini değerlendirmek ve karara bağlamak organizasyon sahiplerinin insiyatifi altındadır.

8. Sportup konferansına ulaşım, konaklama ve diğer tüm harcamalar katılımcıların sorumluluğundadır.

9. Sportup konferansı resmi internet sayfası www.sportupturkiye.com olarak belirlenmiştir. Bu platform dışında yapılan hiçbir duyuru ve haberin organizasyon üzerinde bağlayıcılığı yoktur.

Aradığınız cevabı bu sayfada bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

murat@sportupturkiye.com

+90 555 425 21 50