Dünyanın en çok oynanan ve espor turnuvaları en fazla rağbet gören oyunlarından biri olan League Of Legens’ın, Türkiye sunucusuna özel en iyi ve en yeni uygulaması League of Legends GG, App Store ve Play Store’da indirilmeye sunuldu.

Teknoloji ve sporun belki de birbirine en yakın noktada durduğu e-spor gün geçtikçe hayatın her alanında aktif olma ve zirveye çıkma konusunda adımlarına devam ediyor. Uygulamalar, turnuvalar, cosplay etkinlikleri, öğrenim bursları, federasyonlar ve profesyonel takımlar her geçen gün daha fazla tanınıyor ve ilgi görüyor.

Bunlardan en yenisi ise League Of Legends Gg uygulaması. League of Legends için pek çok Türkçe güncel bilgileri, duvar kağıtlarını, videoları içeren LoL GG uygulaması iOS ve Android platformları için yayımlandı.

P3P eSports kulübünün desteğiyle hazırlanan uygulamayla hangi şampiyonun hangisine karşı üstün olduğunu bile görmek mümkün. Böylece şampiyon seçim ekranında LoL GG’yi açarak rakibinize hangi şampiyonlakarşılık vermeniz gerektiğini hızlıca görebilirsiniz. Ayrıca maç başladıktan sonra da takımınızdaki ve rakip takımdaki oyuncuların lig, puan ve seri bilgileri LoL GG ekranına anında yansıyor ve kazanma şansınızı yüzde olarak görebiliyorsunuz.

Buna benzer pek çok içeriği barındıran uygulamaya ulaşmak ise çok kolay. Aşağıdaki linkleri kullanarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

iOS cihazlar için uygulamayı indirmek için tıklayın: www.bit.ly/lolggios
Android cihazlar için uygulamayı indirmek için tıklayın: www.bit.ly/lolggandroid

 

Uygulamanın tanıtım videosu ise burada.

 

Leave a Reply