SPORTUP HAKKINDA

Sportup Nedir ?

Spor ve teknoloji alanındaki projelerde yer almayı veya bu alanı daha aktif kullanmayı amaçlayan girişimcileri, yatırımcıları, spor ve iş dünyasından yöneticileri, sporcuları ve diğer paydaşları bir araya getiren Türkiye’nin ilk spor odaklı start-up etkinliğidir.

Neden Sportup ?

Türkiye startup ekosistemine, spor odaklı farklı bir bakış açısı getirerek, spor sektöründen kişileri de dahil ederek yeni fikirlere ve iş birliklerine zemin hazırlamayı amaçlayan Sportup ile sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni ticari iş birlikleri için ilham verici fikirler edinebilir, değerli iş önerilerinizi paylaşabilir, yeni fırsatlar bulabilir ve model alacağınız kurucular yada iş modelleriyle karşılaşabilirsiniz.

Ne Zaman Ve Nerede ?

30 Mayıs 2017, Salı – İstanbul Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü

Sportup kimler tarafından düzenleniyor ?

Sportup, spor sektöründe uzmanlaşmış bir iletişim ve etkinlik ajansı Sporlab, Türkiye’nin ilk spor ve sosyal bilimler alanlarında araştırmalar yapan araştırma merkezi Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi ve Türkiye ve çevresinde hızla büyüyen, startup, yatırımcı ve mentörleri bir araya getiren bir girişim olan Stage-co iş birliği ile düzenlenmektedir.

SPORLAB     /     K.H.Ü. SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ     /     STAGE-CO

Sportup Konuşmacıları Kimler ?

Spor, teknoloji ve startup dünyasının kesiştiği her alandan üst düzey yerli ve yabancı konuşmacılar Sportup’ta deneyimlerini ve geleceğe dair ön görülerini paylaşacak.

Katılım Koşulları

Katılım Koşulları Nelerdir

Sportup etkinliği, spor endüstrisinde aktif olarak görev alan, bu alana yatırım yapmayı planlayan, alandaki girişimler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen, spor ve inovasyona ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır.

Aradığınız cevabı bu sayfada bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

up@sporlab.net

0 850 522 8731